מספרים עלי

לחצו על התגית המתאימה כדי לקרוא על מה שמעניין אותכם

משחוק תהליכי פיתוח ושינוי, כנסים וימי אוריינטציה
סדנאות לארגונים - קורס משחקולוגיה
סדנאות משחקולוגיה
סדנאות לארגונים - פיתוח יצירתיות
פיתוח יצירתיות
סדנאות שיתופי פעולה
סדנאות לארגונים - עידוד יזמות
סדנאות לעידוד יזמות
סדנאות לארגונים - טיפוח מנהיגות נשית
טיפוח מנהיגות נשית
ניהול עצמי
טל מזור - מזוודות סוד היזמות
חדרי בריחה במזוודה
משחקים קהילתיים
מורים ממשחקים

משחוק תהליכי פיתוח ושינוי, כנסים וימי אוריינטציה

ברצוני להודות לך מקרב לב על עזרתך ומעורבותך הרבה בהפקת כנס המנהלים בחברת מי עדן. התחלנו את עבודתנו המשותפת מזריקת רעיון קטן ובצורה מהירה ונעימה עזרת לי להפוך אותו לרעיון גדול ומשמעותי, תוך שימוש במתודולוגיות מובנות, הגדרת מטרות ויעדים, קווים מנחים וכל מה שנדרש כדי ליצור הדרכה משמעותית.
לאורך עבודתך, רתמת את המנהלים המציגים להציג בפני הקהל והדבקת את כולם בהתלהבות וההתרגשות שלך מהעשיה. היה כיף לחוות כמעט בכל יום "מבול" של רעיונות חדשים ומעניינים ולצידם גם היכולת להתכנס ולהתמקד בדיוק ברעיונות שמתאימים לנו ביותר, ובעיקר, תוך ראיה אישית של כל אחד ואחד מהמציגים.
כל המנהלים שהציגו, קיבלו ליווי אישי והתאמה הלוקחת בחשבון את חששות והעדפותיהם מחד והיכולת לצאת מתוך האהבות האישיות שלהם ולשלב אותן במצגות, מאידך.
בסופו של דבר חווינו כנס מעניין, מגוון ומשמעותי כמו שלא חווינו בעבר ובעיקר, במדדים של אפקטיביות הדרכה, זכינו כולנו לציון מעולה!
שירי אופיר
מנהלת פיתוח ארגוני והדרכה - מי עדן
אחרי כנס תוכניות עבודה אתמול מוצלח ביותר !! רוצה להמליץ בחוווום על– טל מזור המקצועית, היצירתית והמוכשרת שהכינה לנו את כל היום הזה. ישבה עם כל אחד מהמנהלים בנתה עיצבה והכינה קונספטים מדליקים ומיוחדים וגרמה בכך ל60 איש לשבת ולהיות חלק פעיל בכנס, במקום רק לשבת להסתכל על הניידים כל היום. חשבה על הפרטים הכי קטנים [אפילו המיתוג]. היה פשוט תענוג לצפות בכולם מרותקים ומסוקרנים מה יהיה עכשיו.
מיכל גבע-בן שבת
אורדע
ברצוני להודות לך על תרומתך הנכבדה במישחוק הכנס של לשכת המאמנים. פעלת בשיתוף פעולה, יזמת, הבאת רעיונות וביצעת על הצד הטוב ביותר ומתוך כוונה טובה ושלמה להעשיר את פעילות חברי לשכת המאמנים בכנס. אנו מודים לך מאד על ההשקעה היוזמה והעשייה המבורכת. אנו נשמח להמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד.
טילי ג. ליברמן
יו"ר לשכת המאמנים
טל היקרה, את כזאת מקסימה. נהניתי ממש לעבוד אתכן, אהבתי בעיקר, כשהגענו לעיתים למבוי סתום, את התגובות שלך, שהיו מתונות ובו זמנית ישירות ופרקטיות. והגמישות שכל-כך חשובה פה, ליוותה את שתינו. אני למדתי המון בתהליך הזה. ממש קשה להיפרד. אולי נשאיר כמה דברים לא סגורים כדי שלא נצטרך להיפרד..
דנה מליץ גל
פלסאון
טל היקרה, שיחה קצרה לפני כחודש, מיד את מפצחת, אני עוד מתלבטת ואת כבר מתכננת לפרטים. מחברת את הצוות ו…הנה לנו פעילות מקסימה ומיוחדת שעוסקת בנושא הכי כבד שיש: הטמעת ערכים. מתוך הרצון באמת לדבר על פרקטיקות, דוגמאות ועוד ולא בשקפים או במצגות. את אלופה, רעיונאית, אשת ביצוע (לפרטי פרטים) ובעיקר כבר ממש חברת צוות. תודה לך על הזמן, ההשקעה והאנרגיה. היה 🔥.
מרב ינאי
Chief People Officer AIG
בשנים האחרונות קיימנו מספר שיתופי פעולה מקצועיים מוצלחים עם טל בתחום המשחקולוגיה והפיתוח. הפרויקט האחרון המשותף שלנו היה הגדול ביותר- "התרמיל של ICL ."
בפרויקט זה, טל עשתה חשיבה משותפת איתנו על מענה שיהיה מתאים לצורך של המנהלים שלנו לפיתוח עצמאי של צוותים ב אמצעות שימוש במשחקולוגיה ובטכנולוגיה המתאימה למציאות ההיברידית.

לאורך התהליך, טל הייתה מקצועית, יצירתית, סבלנית ונעימה, הביעה גמישות לשינויים רבים שביקשנו בדרך בהתאם לשינויים פנימיים אצלנו בארגון, התקשורת עמה הייתה תמיד נעימה ומשתפת, שיתוף הפעולה היה מאוד פרודוקטיבי.
בנוסף ליצירתיות ולרעיונות הנהדרים, קיבלנו מטל מענה הוליסטי - טכנולוגיה שעליה פותחו משחקי האונליין, עיצוב הפלטפורמה בהתאם למיתוג החברה ועוד. התוצר הנו יוצא מן הכלל, ואף עלה לגמר בתחרות המצוינות של עמותת מש"א.
אנו מאוד שבעי רצון מהתהליך עם טל ותוצאותיו, ושמחים להמליץ בחום על טל לכל ארגון שמחפש מענה בתחום הפיתוח הארגוני והמשחקולוגיה.
יעל שוחט - מנהלת פיתוח ולמידה
מטה כיל
פלסאון בחרה לעסוק השנה בתהליך של הטמעת הייעוד וערכי החברה, לאחר שאלה גובשו ע"י ההנהלה. קיימנו סדנאות מעמיקות עם כל שכבת המנהלים בחברה, ולאחר מכן ניצב בפנינו האתגר של שיתוף והטמעה בקרב כלל העובדים.
מהר מאוד היה לנו ברור שאנחנו רוצים להנגיש את התכנים לעובדים באופן חווייתי, מוחשי ומהנה, כך שיתאימו ויהיו רלוונטיים למגוון הרחב של עובדי ומנהלי פלסאון.
בשלב הזה, פנינו לטל מזור- משחקולוגית שאותה הכרנו מפרוייקטים משותפים קודמים. יחד איתה הקמנו צוות חשיבה, שהתעמק ודייק, בדק ו"חפר", ובסופו של דבר רקח את "שביל האבנים האדומות". ניצלנו הזדמנות של אוהל שהוזמן למפעל, ורגע לפני שהושמש כמחסן, יצרנו בו מתחם יפהפה ומרשים, שאיפשר לעובדים חווייה מיוחדת במינה. צוות המיתוג שהקמנו תרם רבות לנראות, לפרסום ולתקשור.
לטל יש ארגז כלים עשיר במיוחד- תרתי משמע. היא הביאה רעיונות יצירתיים ומקוריים, ציוד ואביזרים מתאימים. הביצוע היה מוקפד, עם תשומת לב לכל פרט ופרט. בנינו בתוך האוהל חמש תחנות, אחת לכל ערך. בכל אחת מהתחנות התקיימה פעילות משחקית שהמחישה את המשמעות של הערך יחד עם שיח ודוגמאות, ואפשרה עבודת צוות מקסימה.
המשחק התקיים במשך שבועיים ברציפות, 40 פעם (!) והשתתפו בו קרוב ל- 600 עובדים. 10 מנחים שהכשרנו מתוך הארגון הנחו את הקבוצות.

לסיכום, סיכמנו זאת כהצלחה גדולה. הרווחנו- הקניה של הערכים, היכרות בין עובדים ומנהלים מכלל מחלקות הארגון, חווייה חיובית ותחושה של עוצמה וגאווה. לטל מזור היה חלק משמעותי מאד בהצלחה שלנו.
פלסאון

סדנאות משחקולוגיה לאנשי הדרכה

טל מזור העבירה סדנה בנושא משחוק לתלמידי הקורס: "פסיכולוגיה חיובית בארגונים ובייעוץ". הקורס, עוסק בפרקטיקות של הגברת אושר, שייכות, מחוברות ורגשות חיוביים בארגוני עבודה (ובחיים בכלל), על בסיס התחום האקדמי של פסיכולוגיה חיובית.
הקורס בא לתת לסטודנטים כלים מעשיים, המגובים במחקר אקדמי שהראה את יעילותם, שישמשו אותם בעבודתם, ובייעוץ ארגוני בהיבטים הללו. כהעשרה במסגרת הקורס העבירה טל את הסדנה "משחקולוגיה - ה(י)סודות והכ(ל)לים להטמעת תוכן באמצעות חוויה". זו היתה חוויה! והסדנה השתלבה מעולה במסגרת הקורס. המשחוק תורם לאווירה חיובית, הנאה, שמחה ואושר, בהיבטים שונים של החיים והעבודה (כל עבודה) ויכול לשמש ככלי לפיתוח ארגוני עבור מנהלים ויועצים. טל ביצעה זאת במיומנות גבוהה מאוד, תוך שימוש ברקע אקדמי ודוגמאות מעשיות, תרגול ומשחוק של הסדנה כולה.
למדנו הרבה, והתרומה לסטודנטים היא גבוהה וחיובית. תודה רבה! שלא נפסיק לשחק.
ד"ר יובל צור
ביה"ס למדעי ההתנהגות, המסלול האקדמי של המכללה למנהל
ברצוננו להודות לך מעומק הלב על סדנה נפלאה, מצחיקה, מעמיקה, משתפת, מרוממת ויצירתית שהעברת לצוות איי-תלעם ומפיקות מחברת קומפדיה. נתרמנו מאוד מהסדנה שלך, בזכות ההנחיה המופלאה שלך הרגשנו כי פתחת לנו אפשרויות של כתיבה ופיתוח שלא חשבנו עליהם, למעשה, חילצת מאיתנו רעיונות שהיו כבויים בלחץ ובעומס הייצור… מערכות היחסים בין חברי הצוות הועמקו לטובה וחסמים תת קרקעיים הותרו בצורה ידידותית, נעימה, מצחיקה ובהמון רוח טובה.
יעל אלון
מנהלת פיתוח תוכן - איי תלעם
מטרת הסדנה "משחקים to go" שהועברה למדריכים היתה כפולה: לתת למדריכים כלים ורעיונות לגיבוש קבוצה וגם להעביר ערב חברתי מגבש ומהנה. האתגר בסדנא היה לא פשוט, בשל מספר המשתתפים הגדול ואילוצי הזמן והמקום. יחד איתנו למדת את מאפייני קהל היעד ואת המטרות שלנו בערב הזה ובנית מענה מדויק ומקצועי שכיוון בדיוק לצרכים שלנו. יחד עם קבוצת המנחות – המשחקולוגיות – העברתן סדנא שהיה בה איזון נכון בין אוירה חופשית וקלילה לבין למידה משמעותית. תוך משחק, התנסות והנאה רבה.
חגית גבאי
המרכז לחינוך סייבר
תודה רבה על הסדנא המקצועית שהעברת לאחיות ההדרכה של חברתנו אלי לילי. מטרת הסדנא הייתה להקנות לאחיות כלים בהנחיית קבוצות ובעיקר לתת להן ביטחון לצאת לדרך ולהנחות קבוצות. הסדנא הייתה מצויינת, מעניינת ומקצועית. עוד לפני הסדנא, העלית רעיונות וביררת שאכן מה שאת מציעה מתאים למטרות שלנו. במהלך הסדנא, יצרת אווירה חופשית, לא שיפוטית ונעימה. העברת את המסרים באמצעות משחק ופעילויות כיפיות. במהלך הפעילות נהננו, תרגלנו ולמדנו להשתמש בכלים הרבים שנתת לנו כדי להניע קבוצה. נתת לנו טיפים רבים והידע הרב שלך בנושא ניכר במהלך הסדנא כולה. לא האמנתי שבכמה שעות, רמת החששות של האחיות תרד מאד והמוטיבציה שלהן להתחיל להנחות קבוצות תעלה. ממליצה בחום על הסדנא.
הדס אליזוב
אלי לילי

פיתוח יצירתיות

טל הגיעה אלינו למרתון סדנאות יצירתיות פרואקטיבית במסגרת שבוע קריירה ולמידה של התעשייה האווירית. היא היתה אנרגטית, מלאה ברעיונות, הגיעה עם מזוודה מלאה במשחקים ואביזרים והעבירה את העובדים בסדנה שעליה קיבלנו תגובות מאלפות!! היה מעורר השראה, מהנה, מלא ברעיונות מדליקים, פותח מחשבה ומרתק. מומלץ מומלץ מומלץ
טלי אסרף
רכזת למידה, התעשייה האווירית
טל מזור הובילה בחברת ניאופרם ישראל סדנאות לפיתוח יצירתיות ומאסטר מיינד לחטיבת שיווק ומכירות תרופות מרשם. טל מיקדה בתבונה רבה ובנחישות את התכנים בהתאמה לערכי החברה ובהתאמה לאוכלוסיית המשתתפים, את כל זאת ליוותה בנינוחות, ברוגע ובחיוך - לשביעות רצוננו המלאה. במהלך עבודתה איתנו טל גילתה נאמנות, חריצות, ויכולת התאמה למצבים משתנים ותפקוד במצבי לחץ. היא בעלת אנרגיות בלתי נלאות, חשיבה יצירתית מיוחדת וכריזמה משפיעה. הייתה לי הזכות והעונג לעבוד עם טל ולהיעזר ביכולותיה המקצועיות ואני בטוחה שנמשיך עוד.. אני ממליצה בחום על טל מזור ואני בטוחה כי תהיה לכם לנכס בעבודתה אתכם.
דיתה צרפתי
מנהלת הדרכה - קבוצת ניאופארם
תודה רבה על העברת הרצאה יצירתיות מקסימה לעובדים שלנו. זכינו לחשוב בצורה חדשה וחדשנית. הפעלנו את תאי המוח בחיפוש פתרונות מחוץ לקופסה, צחקנו מחידודי לשון, פתרנו חידות והעובדים המצטיינים אפילו זכו במדבקות לחיזוק האגו ההרצאה הייתה זורמת ושוטפת ואיפשרה אפילו לעובדים העקשניים ביותר להשתתף ולהביע רעיונות ומחשבות. נהננו מאוד, ונשמח להפגש שוב בהרצאות נוספות.
נטע טל
Perigen Solutions
תודה רבה על הרצאתך בכנס המדריכות השנתי של המחלקה לעבודה סוציאלית במרכז האקדמי רופין, במסגרתו הגיעו לרופין שבעים מדריכות סטודנטיות ומרצות מהמחלקה לכנס בנושא "יצירתיות ביחסי הדרכה". בחרנו לפתוח את הכנס בסדנת פתיחה שלך בנושא "יצירתיות פרואקטיבית". אני רוצה להודות לך על הסדנא מרתקת, מפרה ומעוררת מחשבה! למרות הקהל הגדול, הצלחת בצורה מרשימה לשתף ולהפעיל את הקהל, להנחות בחן רב את המפגש וליצור בקרב הקהל הרבה התפעלות, עניין והשראה. לאחר הכנס, קיימנו סקר אינטרנטי בקרב המשתתפות. ברצוני לשתף אותך בממצאי הסקר: בתגובה לשאלה "האם התוכן הועבר בצורה מעניינת?" ביחס לסדנא שהעברת, 96% מהמדריכות ענו "במידה רבה מאוד" או "במידה רבה"! בתגובה לשאלה "האם לדעתך תוכן זה ישרת אותך כמדריכ/ה ? " ביחס לסדנא שהעברת, 92% מהמדריכות ענו "במידה רבה מאוד" או "במידה רבה"!
ד"ר אביטל קאי צדוק
מכללה אקדמית רופין
נפגשנו עם טל לסדנא על חשיבה יצירתית. למדנו איך לחשוב מחוץ לקופסא למדנו איך לחשוב בתוך הקופסא איך להסתכל על דברים מזווית ראיה אחרת לקבוע יעדים ומטרות לקחת מגבלה ולצאת עם פתרון לחבר בין עולמות ידע שאינם מוכרים ולהעיז מתוכם למצוא את התשובה, כי אין תשובה אחת נכונה.. טל מנחה מצחיקה ושנונה, הסדנא כולה מלאה באינטראקציה ומשחקים שלא משאירים אף אחד אדיש.. בנוסף, נושאים שהדגשנו בפני טל מראש, השתלבו בצורה חלקה במהלך כל היום. צחקנו ונהנו מאוד, סדנא שווה עם מנחה מצוינת, ממליצים בחום!!
מיכל לוטם
משאבי אנוש - מפרולייט 1990 בע"מ

סדנאות חיבורים ושיתופי פעולה

ברצוננו להודות לך על מפגשים שהעברת לנו במסגרת מנהל חברה ונוער. מפגש ראשון העברת לצוות מנהל חברה ונוער מחוז מרכז, בנושא חנוכה ועבודת צוות. כל המפגש נסב סביב תנועה ומשחק. הרגשנו שהצוות משוחח אך ורק מתוך חוויה ומשחק בשונה מההרגלים השגורים. הפכת בשיח שלנו רוח חיים של הומור, תחרות ואקשן באווירה מקורית. בפעם השניה צרפתי אותך לפורום של רכזות חברתיות במחוז מרכז, והעברת מפגש סביב נושא של ברור ערכי, כחלק ממפגש שלם שעסק בהטעמת ערכים במקצועות הלימוד. במפגש זה הרכזות החברתיות אמרו שלכל אורכו גרמת להם ליצירתיות, להנאה ולהנעה. לבירור ערכי ועיסוק בערכים באופן מקורי ביותר מלווה בהרבה עניין. הרכזות היו מאושרות. למדת אותם טיפים כיצד הם יכולים בעצמם להעביר פעילויות דומות. שיתפת ולמדת וגם העברת את הפעילות. עשית את כל מה שהיה מצופה ממך ואף מעבר. היינו מרוצים מאד ועל המפגש הזה עוד דברו רבות לאחר מכן. בטוחה שיש לך יכולות לשלב את תורת המשחק והפיכת פעולות חינוכיות למהנות ומשוחקות באופן מקורי ו"אחר" ממה ששגור ורגיל.
קרן אייל
מנחה מתכללת - מנהל חברה ונוער אזור מרכז
טל מזור נשכרה על ידינו במטרה להוביל מפגש פתיחה למסלול התנדבות שנתי של חניכה אישית של עובדינו עם נוער החי בפנימיה. מטרות הפעילות היו:
.1 יצירת קשר ראשוני בין הנער/ה והמתנדב/ת שילוו אותו/ה לאורך השנה.
.2 חיזוק אצל הנער/ה תחושה שכיף לבוא ל EMC- למפגשי החניכה.
.3 יצירת תחושה של הצלחה בהתנסויות שונות אצל הנערים/ות.
טל בנתה מפגש יצירתי, מהנה ואנרגטי תוך רגישות רבה לאוכלוסיה ולמה נכון או לא נכון במפגש מסוג זה. מעבר להשגת המטרות במלואן, נהיננו מאוד לעבוד מול טל והרגשנו בטוחים ורגועים לאורך כל המפגש. אני רוצה להודות לטל ומקווה להמשיך ולעבוד אתה בעתיד.
הדר בטר אידן
EMC

סדנאות לעידוד יזמות

תודה על הרצאתך אצלנו ב"מועדון עסקים רעננה" , הבאת צבע ותוכן אחר מהשגרה, פיתוח הנושא והבאת הדיון ליישום מידי תרם רבות לעסקים הרבים שבאו לשמוע ולהכיר אותך, מה שנתן הרגשה טובה לעסקים ולנו הצלחה כיוזמי האירוח. יישר כוח והמשך הצלחה,
סיגל שי
מנהלת מדור פרויקטים - מנהלת עסקים - עיריית רעננה
תודה על ערב מרגש ומלא קסם שערכת לסייעות המועצה. הסדנא היתה מלאה באנרגיות טובות וחוויות מעצימות. למדנו יחד תוך משחק ומשחוק על זיהוי הזדמנויות ועל היכולת שלנו להשפיע על הדרך שלנו. אני מאמינה שהמשתתפות יקחו את הלמידה מהערב לתוך חווית הלמידה בגן, לעבודת הצוות ולחיים האישים שלהן. התגובות מהערב היו מלאות בשמחה והתרגשות. הערב היה מעורר השראה ומעצים מאוד.
אביטל טבת
מנהלת הגיל הרך - מועצה אזורית גולן
ברצוני לשבח את טל מזור על הרצאה מאלפת ומעשירה חכמה ומאוד מאוד מציאותית. נשמח לקבל הרצאות דומות בהמשך, לחיזוק ולקבלת כלים מתאימים בדרכינו החדשה, זהו חומר חשוב מאוד, והדרך בה טל מעבירה את ההרצאה היא מעוררת ומניעה למחשבה. טל יקרה, נתת לנו רסיסי טל שהפכו ממש לגשם שוטף של תובנות חדשות שהרטיבו אותנו עד לשד עצמותינו ובעצם הפכו לנו את הדיסק בראש.
יצחק שמואל ומאיה
"הפורשים מבזק"

סדנאות טיפוח מנהיגות נשית

סיכום משובים ביום עיון מלא "להיות מלכ"ה במאה 21" קורס מנהלות משרד הבריאות:
טל מדהימה , מעבירה לימודים בצורה מעולה, טמפרמנטית ורהוטה.
היה מהנה מאוד, מדריכה מדהימה !!
נהנתי מאוד מיום העיון. העבירה זאת בשמחה ובהומור - דבר המסייע לזכור..
תודה על הארגון, על המנחה ועל כל המסביב, עם המון תשומת לב ורגישות.
קיבלתי כלים ואני חושבת שחשוב לעשות מפגשים נוספים על מנת לקבל כלים נוספים וקבוצת תמיכה להביא סיטואציות בהן הצלחתנו, היה יום מלא בתוכן רלוונטי ומועבר בצורה מעניינת ביותר.
מנהלות במשרד הבריאות
יום עיון מלא - קורס מנהלות
רציתי להודות על הסדנא המדהימה לניהול עצמי שהעברת לסטודנטיות שלנו בכישרון רב , חייבת לציין שבעצמי מעולם לא חשבתי על הזמן באופן שהגדרת אותו ... ועל הדרך שהראית בפשטות רבה כיצד ניתן להכניס את הדברים החשובים לחיינו אם עושים זאת נכון . האנרגיה והכריזמה המדהימה בהרצאות שלך, והתוכן המתובל מחיינו כנשים שימש לכולנו מודל העצמה מיוחד.
מלי אלמוג
מנכ"ל מגמות פלוס
הרצאתה של טל מזור בנושא ניהול עצמי ושילוב בין החיים הפרטיים לחיים המקצועיים במסגרת פורום נשות עסקים בגולן הדהדה בראשי המשתתפות עוד שבועות רבים אחר-כך. טל מביאה עימה אנרגיות גבוהות. ההרצאה בנויה היטב ומקנה כלים פרקטיים בניהול זמן. ממליצה בחום לכל ארגון לחוות הרצאה של טל מזור.
גילה יולזרי
היחידה לפיתוח קהילתי - מועצה אזורית גולן
הגעת אלינו, אל מעגל אימהות הרצלייה- רמה"ש, להרצאה בנושא "מנהיגות נשית". על פניו, הנושא נשמע בומבסטי וערטילאי. אולם עד מהרה כבשת אותנו בהרצאה מעלפת ומעניינת, אשר נגעה בכל אחת מאיתנו בכל תחומי חיינו. אנו מכתירים את ההרצאה הזו כמוצלחת שחווינו במסגרת מעגל אימהות ומעוניינות להמשיך ולשמוע אותך יחד עם בעלינו, ע"מ שגם הם יטעמו מכך.
יפעת לרר
מנהלת שיווק ומכירות MCS
הזמנו את טל מזור, שתעשה לנו סדנה חווייתית, בתחילת הפעילות היינו צריכות לבחור כל אחת קופסא מתוך מגוון קופסאות גדול שטל הניחה על שולחן. לאחר שבחרנו, היא דיברה על מהי "קופסא" עבורנו, איך אנחנו מתייחסים אל עצמנו כמשהו שמכיל-תכונות, מחשבות, רצונות. לאחר הרצאה של טל בשיתוף אתנו, עשינו סבב וכל אחת דיברה על הקופסא שהיא בחרה ומתוך כך עלו אסוציאציות, חוויות רגשיות ועוד. הסדנה הייתה חווייתית מאד, חיברה בין נשים שלא הכירו קודם ושילבה פעילות אקטיבית לצד הרצאה מעניינת. ממליצה מאד על הפעילות, ומברכת את טל על תרומתה הנדיבה.
שרה נבון
יו"ר מעגל 18 אזור

סדנאות ניהול עצמי

טל מזור העבירה אצלנו סדנה כבת 3 שעות למנהלים שעוסקים בעולם הפיננסי. בנושא ניהול עצמי וניהול ומשימות. טל הקשיבה, הבינה את הצרכים והתאימה את התוכן. היה מפגש מצוין, הקצב והדיניאמיות של טל משאירים את כולם בקשב ובעניין לאורך כל המפגש. המצגת והדוגמאות שהיא הביאה היו מצוינות. ונראה לי הכי חשוב – הסדנה הייתה פרקטית, אנחנו יודעים כמה המנהלים והעובדים שלנו רוצים לצאת מסדנאות רכות עם "כלי עבודה" ולא רק דיבורים ואכן כולם יצאו עם טיפים וכלים מעשיים.
ענבל קופל
EY
טל העבירה למנהלי התחנות שלנו הדרכה על ניהול עצמי ההדרכה הייתה ערוכה היטב, לאחר הכנה מקדימה כדי להתאים את החומרים לחברה שלנו. טל הביאה עימה סל של כלים לניהול זמן שכבר מיד לאחר ההדרכה יישמנו חלק מהם בישיבות ובהדרכות שלנו. ההדרכה עצמה הועברה בנועם ובהומור.
יעל אלבז
TEN - חברה לדלק
טל הגיעה אלינו לסדנה של שעה וחצי לניהול עצמי. טל הייתה מאוד מאורגנת וידעה להתאים את הסדנה לצרכי הצוות. הסדנה הייתה חוויתית, מקצועית ונתנה כלים אפקטייבים וחיוניים. טל, הייתה שופעת אנרגיה, ידעה להרים ולעניין את הצוות, שלרוב לא מחזיק שעה וחצי בכזאת עירנות ועניין. אני ממליצה בחום לקחת את טל !
ליאת להב
העמותה לקידום החינוך בתל אביב - יפו
סדנת "ניהול עצמי אפקטיבי" הועברה לרכזות המוקד של התכנית. בסדנא הזו למדת לעומק את היום-יום של הרכזות והתאמת את התכנים והדוגמאות לעולם התוכן הספציפי של המשתתפות, אך גם למציאות ולחיים בכלל. העברת את הסדנא במקצועיות, עם הרבה הומור, צבע וענין. כל המשתתפות קיבלו כלים פרקטיים ויצאו עם תובנות וחומר למחשבה. תודה על המקצועיות, הגמישות והרעיונות הטובים ועל האנרגיה החיובית שהבאת איתך לעשייה המשותפת, מקווה להמשיך ולשתף פעולה בעתיד!
חגית גבאי
המרכז לחינוך סייבר
טל מזור העבירה לסוכני שחם יום עיון בנושא "ניהול עצמי ובניית תוכנית עבודה". טל העבירה את התכנים בצורה מקצועית מאוד, וסוחפת. טל הגיעה בזמן, מאובזרת במצגת מדהימה, גאדג'טים מודרניים והרבה צבע שהכניסו אווירה טובה ואקלים נעים. טל זרמה עם הצוות, נתנה מענה לשאלות ואיפשרה למשתתפים להביע ולהביא את עצמם, מה שנתן לכולם הרגשה טובה מאוד. הסדנא חשפה אותנו לידע תיאורטי ולהתנסות מעשית, והותירה חומר למחשבה לפרטים ולכלל. הסדנא תרמה לכל אחד מהמשתתפים ולארגון ככלל וללא ספק יש באפשרותה להשפיע על דפוסי העבודה האישיים והארגוניים.
שחם - סוכנויות ביטוח
ברצוני להביע בפנייך תודה והערכה עמוקה על ההרצאה שהבאת בפנינו. ההרצאה שעסקה בנושא כל כך שחוק , ניהול זמן , הייתה מתובלת היטב בהומור, עשייה , השתתפות אקטיבית של המאזינים , הנעה להקשבה פעילה ועוד ועוד ... הכל כדי שהנושא יועבר ויוטמע בקרב העובדים. החל מהשנייה הראשונה , האנרגיה המדהימה שלך שטפה את החדר במלוא העוצמה , הקלילות , שמחת החיים, הערות והעוררות פשוט שלטו בכל חלק וזו הייתה משימה לא פשוטה לאור העובדה שהייתה שעת צהריים. כמות החומר שהעברת , שנתת מעצמך ללא סייג הרשימה אותי במיוחד , נתינה ללא גבולות! החשוב מכל היה האופן שבו העברת את החומר ה"כבד" כל כך , משחק. פשוט מרשים בצרה בלתי רגילה , אין ספק שכאשר אנשים משחקים כילדים הם זוכרים כמבוגרים.
TNX-קבוצת שכולו טוב
טל מזור העבירה אצלינו סדנה בנושא שיווק עצמי וניהול עצמי עבור תחום "goodstyle" בקבוצת "שכולו טוב". ההרצאה הועברה בצורה מעניינת, סוחפת ורלוונטית לקבוצה אליה היא הועברה. לטל יש את היכולת להתחבר רגשית לקבוצה עמה היא נמצאת, לעניין בחומר ההרצאה ולהעביר את נקודותיה בצורה ברורה ומקצועית. נשמח לשתף פעולה עם טל בעתיד.
יעל פוליטי
מנהלת תחום goodstyle שכולו טוב

חדרי בריחה במזוודה

הצוותים מאוד נהנו ורובם הצליחו להתחבר לפעילות היה קצר וקולע, אנשים הרגישו שלא מרחו להם את הזמן יותר מידי ועדיין הם הצליחו להתחבר לשאר האנשים בצוותים טל הגיעה בזמן עם הרבה סבלנות ללוגיסטיקה של ארגון כמו אלביט מלאת אנרגיות ובקלות הצליחה לשבור את הקרח בדקות הראשונות. הפעילויות היו ממש מתאימות ומוצלחות המזוודות זרמו, הפעילות הייתה ברמה מתאימה למגבלות הזמן הדגשים שלה לפני הפעילות היו ממש טובים, זה עזר לארגן את המרחב בצורה טובה ולחסוך זמן אחר כך
קרן בנט
אלביט
קיימנו ערב צוות לפתיחת שנת הלימודים בבית ספרנו. בימים ארוכים ולא פשוטים של התחלה חדשה, הסתגלות, התרגשות ואנרגיה רבה בחרנו לקחת פסק זמן לבריחה חיובית.
הזמנו את טל מזור המשחקולגית לפעילות מזוודות בריחה - פסיכולוגיה חיובית!
טל וסיון המקסימות הגיעו מלאות אנרגיה למפגש עם צוות מקסים, מסור וחרוץ בסיומו של יום עבודה ארוך ולא פשוט. בקסם המיוחד ובעיקר היצירתי שלהן החדר התמלא באנרגיות טובות! עברנו פעילות מיוחדת, מהנה, כייפית, מצחיקה, יצירתית ,פצחנו את הקוד ופתחנו מזוודה מלאה בחיוביות.
תודה רבה רבה על זמן בריחה חיובי ומהנה! מומלץ בחום!!! היה ממש כייפי וממלא!
הנהלת ביה"ס רבין
פתח תקווה
במפגש מתנדבים של קבוצה הפועלת מטעמינו בחדר המיון בבי"ח "הלל יפה", התברכנו בהפעלה משחקית מרעננת ומיוחדת בהנחייתה של טל מזור. ההנחיה היתה מקצועית, מהנה, משעשעת ותוך כדי משחק הועברו מסרים משמעותיים וחשובים מתחום הפסיכולוגיה החיובית. מעבר לחוויה הנעימה והיצירתית , יש בהפעלה גם דרך מיוחדת של הטמעת מסרים שאני בטוחה כי המשתתפים הפנימו ויזכרו בעתיד. אני ממליצה מאוד על הפעלה שכזו לקבוצות, במסגרות גיבוש או מיפגשים חברתיים, יש בכך שילוב של פיתוח חשיבה יצירתית יחד עם מסרים חשובים לחיי היומיום. מאחלת לטל בהצלחה,
ד"ר אביבה אלעד
המסע החברתי להבראת הרפואה
רציתי להודות לך על האירוע שהפקת עבורנו לכבוד יום ההולדת ה - 80 של אבא שלי.
הרעיון של מזוודות הבריחה, היה פשוט בינגו. המינון המושלם בין תוכן למשחקיות.
התחרות שנוצרה בין הקבוצות, הביאה לכך שכל אחת מהקבוצות למדה לעומק את התכנים.
הגיוון בפעילויות יצר עניין והתחדשות לאורך כל הדרך והצליח לרתום אליו את הצעירים והבוגרים כאחד.
האוצרות שדלית מהתחקיר שערכת והעיצוב המרהיב תרמו רבות לחוויה הכללית. מתוך האירוע הכל כך משפחתי הזה, למדתי רבות מההתנהלות הסופר מקצועית שלך ואני לוקחת טיפים לעבודה שלי מנהלת החדשנות הפדגוגית במכללה להכשרת מורים.
חולמת כבר על הפרוייקט הבא.
יונית סדן
מנהלת החדשנות הפדגוגית במכללה להכשרת מורים

משחקים קהילתיים

אני מנהלת משאבי אנוש בעמותה בת 30 איש. בכל חג פורים אנו חוגגים במסגרת יום העבודה את החג וכל פעם מחדש אני נאלצת "לשבור את הראש" בהפעלות יצירתיות לחג פורים, שיעירו ויעניינו את כלל העובדים גם את הסרקסטים שביניהם. ואז הגעתי אל המשחקולוגית.
קיבלתי הצעה מדליקה למשחק שמפעיל את כל עובדי החברה, מרתק אותם, מוציא מהם קצת תחרותיות והרבה שיתוף פעולה. - לפענח מקרה רצח שלכאורה התרחש בממלכה קסומה (בחדר הישיבות של הארגון) וההפעלה כללה מגוון של חידות ותעלומות שמזכה את הפותרים נכונה – בפרס. הפרס היה רמז שקידם אותנו בצעדים גדולים לקראת איתור הרוצח.
עובדי הארגון הפכו לבלשים וחוקרי רצח מדופלמים והאווירה הייתה תוססת, חגיגית, מאתגרת ומפתיעה מאוד. כמובן שזכיתי בשיתוף פעולה מלא ונלהב מצד העובדים. המשחקולוגית ליוותה אותי מהרגע שבו בחרתי להשתמש בערכה ועד ההתעניינות לאחר המסיבה. קיבלתי טיזרים ממותגים להפיץ לעובדי הארגון, הנחיות, טיפים וערכה מאוד מסודרת להפעלה עצמית של המשחק.
לסיכום, זו הייתה מסיבת פורים חווייתית במיוחד שהעובדים המשיכו לדבר עליה גם לאחר החג. יהיה קשה למצוא משהו מקורי ומעניין כל כך למסיבה בשנה הבאה. תודה אישית לטל מזור שליוותה אותי צמוד לכל אורך הדרך.
אפרת שרף גל-מור
מרכז ישראלי לכלבי נחייה לעוורים
טל היקרה , היכרנו במקרה בזכות הקורונה 😉, פניתי אלייך שתסייעי לנו בהפקת חוברת פעילויות ייחודית לעובדי הבנק . לקחת את המשימה בחיבוק והבטחת שיהיה מושלם . ואכן תוך כדי עבודה מסביב לשעון יצאה חוברת מושלמת שקוצרת מחמאות רבות ומפעילה הרבה הורים וילדים . תודה על כל הליווי העזרה החשיבה והיצירתיות . בתקווה לימים טובים יותר לכולנו
גלית הרצנשטיין
בנק מזרחי טפחות
על פיתוח משחק רביעיות לשטראוס קפה:
כיף של שיתוף פעולה! את מקצוענית יצירתית וזורמת בכיף עם כל הבקשות המוזרות שלנו 😊. בטוחה שנמשיך לעוד עשייה משותפת! תודה!!!
מיכל פרי
שטראוס קפה

מורים ממשחקים

טל מזור העבירה בביס רבין בפרדס חנה שתי סדנאות שעסקו ב"מישחוק" תהליכי למידה בהלימה לפיתוח תפקודי לומד. הראשונה- סדנת חשיפה לצוות המורות והשנייה סדנה להורי בית הספר. טל הינה מנחת קבוצות כריזמתית אשר "מתפעלת" את הקהל ויוצרת למידה משמעותית תוך שילוב של הומור ושימוש בדוגמאות מרובות. במהלך הסדנה, מיישמת טל הלכה למעשה את תורת המשחקולוגיה ובאמצעותה מקנה כלים ישומיים פשוטים המאפשרים "מישחוק" של למידה ושל הנעת ילדים לעשייה תוך הנאה וחוויה. ממליצה בחום על הסדנה הן כמפגש העשרה ולמידה להורים והן ככלי ישומי לצוות למימוש למידה משמעותית.
מירב שרף
מנהלת בית ספר רבין
טל יקרה, ברצונינו להודות לך על הנחיית מפגש רכזות בתחום החינוך החברתי, במסגרת מפגשי למידה של מינהל חברה ונוער בנושא : "שילוב המשחק בתחומי הדעת " ובלמידה בכלל. ההנחיה שלך היתה מרתקת , עניינית ומעניינת. ברצוני להודות לך בשמי ובשם הרכזות שהשתתפו על התכנים, הכלים וה"טיפים " המצויינים שבהם העשרת אותנו.מצפה לך במפגשים נוספים.
נצחיה לוי
מדריכת חח"ק מינהל חברה ונוער מחוז מרכז
טל יקרה, נפגשנו אתמול בשעת צהריים לא פשוטה, לסדנת משחוק- לאנשי חינוך יצאנו לפנות ערב עם אנרגיות מחודשות, אור בעיניים וסל רעיונות ליישום מיידי. סדנה מקצועית, מעשית, אנרגטית- כמו שסדנא צריכה להיות. הצלחת ללמד אותנו דברים שלא ידענו, להלהיב את המשתתפים, לעורר מחשבה וסימני שאלה (שזה דבר נפלא מבחינתנו) והכל ברוח טובה ומחוייכת. אנחנו שמחים שהזמנו אותך ורואים בזאת תחילתה של ידידות מופלאה.
גלית שילר
רכזת החממה הפדגוגית
הבאנו את טל מזור. משחקולוגית. טל העבירה סידרה של חמישה מפגשים +1 בימי ההיערכות. עקרונות המישחוק, איך להפיק מכל תוכן משחק ואיך לייצר שיעורים עשירים בחוויה. בבית הספר צוות גדול. כל אחד ואחת לקחו את התורה למקום אחר. מי יותר ומי פחות. מי בחשש ומי בעוז. בגדול.. חוויה גדולה. מעשירה ומהנה. ממליצה בחום לקרוא לטל לחדרי המורים. לסדנאות לאורך השנה ולמפגשיי פעילות. מתאים גם בהדרכה. אני והצוות שלי נהננו ולמדנו המון על עצמנו ועל המישחוק.
חגית ברלינצקי -גומא
אחוזת הילדים - חיפה
טל יקרה, ברצוני להודות לך על פורום איכותי, מקצועי ומעניין שהעברת היום לצוות רכזי החינוך החברתי ורכזי המעורבות בעיר ראשון לציון. הנכונות שלך, הסבלנות והחשיבות שלך בהכנה ובהתאמת הפעילות למטרה וליעדים ראויים לשבח. כמו כן הנועם שבו את מעבירה את הסדנא, את קשובה למשתתפים ואף הענקת כלים איכותיים ומקצועיים לכל אחד מבאי הפורום. אני רוצה להודות לך, על צהריים של כיף, למדת אותנו שיש אפשרות להתמודד עם קשיים כרכז או בכיתה בדרכים שונות, הענקת לנו טעימה מרוח התחרותיות. הרבה תודה על סדנא מעניינת וחשובה לכל אחד ואחת מאתנו.
שולי גאבי
מנחה רשותית ראשל"צ - מנהל חברה ונוער